مشاوره سئو سایت با تیم نوترون وب

هدف از ارائه خدمات مشاوره سئو تیم نوترون وب کمک به کسب و کار شما جهت رفع مشکلات احتمالی سئو و بازگشت به مسیر رشد و افزایش میزان ورودی و فروش اینترنتی است. سایت های زیادی به خاطر فعالیت بدون استراتژی درست در بین صفحات آخر گوگل برای مدت طولانی گیر می‌کنند و علی رغم هزینه های زیاد بر روی سئو خارجی نتیجه قابل توجهی نمیگیرند. اینجاست که استفاده از تجربه یک متخصص سئو می تواند باعث صرفه جویی در زمان و هزینه شما و بهبود سئو سایتتان شود.

وقتش رسیده با کمک یک مشاور حرفه ای سئو سایتتان را بیمه کنید ! ؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و  هماهنگی زمان مشاوره همین حالا با ما تماس بگیرید.

خدمات مشاوره سئو نوترون وب
benefits

مزایای خدمات مشاوره سئو

چرا لازم است مشاوره بگیریم؟!

بررسی همه جانبه سایت شما

در مشاوره سئو تمام موارد سئو داخلی ، تکنیکال و خارجی سایت شما بررسی شده و ایرادات مشخص می شود.

نقشه راه کسب و کار

مشاوره سئو می تواند به شما دیدگاه درستی از وضعیت سایتتان و زمان مورد نیاز برای رشد هر کلمه کلیدی بدهد.

ایجاد استراتژی برای فروش بالاتر

هدف مشاوره سئو نوترون وب تنها رفع مشکلات سئو سایت شما نیست بلکه به دنبال افزایش فروش محصولات یا خدمات شما هستیم.

مشاورین سئو در حال بحث و گفت گو
SEO Consulting

چه زمانی به مشاوره سئو سایت نیاز داریم؟

پیشگیری بهتر از درمان

متاسفانه بیشتر افراد نسبت به مشاوره سئو این طرز فکر را دارند که هر زمان سایت به مشکل بزرگی برخورد از خدمات مشاوره سئو استفاده می‌کنیم. این طرز فکر کاملا اشتباه است چرا که یک اشتباه کوچک همان ابتدای فعالیت سایت می تواند مسیر شما را چندین ماه طولانی تر کرده و صدمات جدی به اعتبار دامنه وارد کند. پیشنهاد می کنیم از روز اول یک مشاور کار بلد در کنار تیم خود داشته باشید تا از درست بودن فرایند سئو خود مطمئن باشید.

افراد تیم
0 +
سال تجربه حرفه‌ای
0 +
پیشرفت کاری
90 %
ساعت مشاوره
100 +
همکاری با نوترون وب برای مشاوره سئو
Our Services

چرا مشاوره سئو نوترون وب

حرفه ای ترین ها سایت شما را سئو می کنند

در قسمت قبلی به مزایای استفاده از خدمات مشاوره سئو اشاره کردیم اما ممکن است برای شما هم اتفاق افتاده باشد که چندین بار از شرکت های مختلف مشاوره گرفته اید اما به هیچکدام از سوالاتتان به درستی پاسخ داده نشد و ناچار به گرفتن مشاوره های متعدد و صرف هزینه زیادی شده اید. این مشکل شما عزیزان باعث شد تا تیم ما با وجود مشغله زیاد به خاطر انجام پروژه های سئو زمانی را به ارائه خدمات مشاوره سئو اختصاص دهد. هدف ما از ارائه این خدمات حل مشکلات فعلی سایت شما با کمک تیم خودتان و ارائه یک استراتژی درست برای بهبود رتبه کلمات پول ساز و افزایش درآمد شماست. ما تاکنون بیشتر از 1000 ساعت به شرکت های بزرگ و کوچک مشاوره داده ایم و با کوله باری از تجربیات قبلی سایت شما را بررسی می کنیم. پس با خیالی آسوده همین حالا درخواست خود را برای مشاوره سئو ثبت کنید.

Be the best

جای شما بین بهترین‌ها خالیست ...

برند های که با نوترون وب همراه شدند

فرد در حال بالا رفتن از پله
SEO steps

مراحل مشاوره سئو

0 تا 100 فرایند

یک مشاور حرفه ای سئو با شناخت کامل از الگوریتم موتورهای جستجو و همچنین تجربه بالای ارائه خدمات SEO به سایت های مشابه با برند شما در قبل ؛ اقدام به بررسی سایت شما ، آنالیز رقبا و تهیه استراتژی سئو مناسب با نیاز شما خواهد کرد. انجام درست این فرایند به قدری اهمیت دارد که ممکن است کل پلن بازاریابی سایت شما را دست خوش تغییراتی کند.

یکی از مزیت های خدمات مشاوره سئو تیم نوترون وب بررسی جزئی سایت و کمک به تیم سئو شما برای حل این مشکلات است. ما در جلسات مشاوره سئو بیشتر از زمان سپری شده به بازخورد شما اهمیت میدهیم و برای رشد کسب و کارتان برنامه ریزی می‌کنیم. در ادامه روال کلی فرایند مشاوره سئو ذکر شده است.

3 فاکتور مهم مشاوره سئو
Professional

سه فاکتور مهم مشاوره سئو حرفه‌ای

رزومه و نتایج مشاوره های قبلی

این موضوع بسیار اهمیت دارد که تیمی که قرار است از آن مشاوره بگیرید قبلا به کدام سایت ها مشاوره داده و چه نتایجی کسب کرده است.

توجه به نیاز کسب و کار شما

یک مشاور سئو حرفه ای با توجه به تمامی بخش های کسب و کار شما و با دید بازاریابی درست اقدام به ارائه مشاوره می کند. فراموش نکنید که رتبه و ورودی در سئو اگر منجر به فروش نشود چرخ سایت شما آنطور که باید نمی‌چرخد.

گزارش دهی صادقانه

گزارشی که از جلسه مشاوره تهیه می شود باید بر اساس وضعیت فعلی سایت شما و رقبای برتر حوزه کاریتان باشد و اگر مشاوره سئو موضوع کم اهمیتی را بزرگ جلوه دهد یا برعکس باعث سردرگمی تیم سئو شما می شود.

all types

انواع مشاوره سئو سایت

بر اساس نیازتان انتخاب کنید

افزایش فروش اینترنتی

سئو برای سایت های خدماتی و فروشگاهی تنها به تعداد ورودی روزانه خلاصه نمی شود و باید نرخ تبدیل سایت در بهینه ترین حالت خود باشد تا درصد بالایی از مخاطبان به مشتری تبدیل شوند.

پلن سئو خارجی

سئو خارجی بخشی است که اکثر متخصصین در انجام درست آن دچار مشکل می شود. به خاطر حساسیت این موضوع و احتمال جریمه سایت شما حتما قبل از شروع کمپین سئو خارجی از یک مشاور بخواهید برای شما برنامه دقیق تنظیم کند.

راه اندازی کسب و کار

قبل از اینکه کسب و کاری راه اندازی کنید بهتر است با یک مشاور سئو صحبت کنید تا مشخص شود در حوزه کاری شما چقدر زمان ، هزینه و نیروی کار برای نتیجه گرفتن لازم است.

بهینه سازی سئو داخلی

اگر چندین ماه از شروع سئو سایتتان گذشته و علی رغم هزینه بالا نتیجه ای خاصی نگرفتید شاید بهتر است وضعیت سئو داخلی سایت شما به طور کامل بررسی شود.

وظایف مشاوره سئو
Tasks

وظایف مشاوره سئو حرفه‌ای چیست؟

بررسی کامل

مرحله اول

1. شناخت کامل کسب و کار مشتری

 شناخت صحیح از کسب و کار باعث تدوین استراتژی درست با هدف گذاری صحیح خواهد شد.

مرحله دوم

2. یافتن کلمات کلیدی هوشمندانه

یک مشاور سئو حرفه ای کلمات سود آور را به شما پیشنهاد می کند.

مرحله سوم

3. تعامل با تیم سئو مجموعه

مشاور سئو باید با تیم سئو و برنامه نویسی شما تعامل برقرار کند تا ایرادات سایت در کمترین زمان حل شود.

مرحله چهارم

4. نظارت بر پلن سئو سایت

کارهای که قبلا روی سایت انجام شده یا الان انجام می شود باید دقیق مورد بررسی قرار بگیرند.

مرحله پنجم

5. بررسی رفتار کاربران قبل از خرید

مشاور سئو رفتار کاربران شما را در تمام صفحات بررسی می‌کند تا مسیر مشتری در سایت به بهترین شکل طی شود.

مرحله ششم

6. پیگیری منظم

سئو سایت بسته به حوزه کاری حداقل به 6 الی 12 ماه زمان نیاز دارد و باید در این مدت کلیه موارد ضروری پیگیری شود.

Results

نتایج خدمات مشاوره سئو

با هم به اینجا میرسیم

تیم سئو نوترون وب ارزش خود را در ارتقای مهارت و انجام خدمات بر اساس دانش روز دنیا قرار داده است. بیشتر 180 پروژه موفق و هزاران کلمه کلیدی رقابتی در بین نتایج گوگل تنها بخشی از افتخارات ما بوده تا به شعار تیم خود عمل کنیم و قله های سرپ را یکی بعد از دیگری فتح کنیم.

نتیجه اعتماد مشتری پس از 6 ماه

نمودار رشد آمار سایت حق جویان از صفر تا 150 ورودی روزانه

نمودار سرچ کنسول 3 ماهه الین پمپ

رشد نمودار و رسیدن به روزانه 500 ورودی هدفمند از گوگل

نتیجه اعتماد مشتری پس از 9 ماه

بخشی از آمار کلیک سایت جامه پوش با رشد 10 برابری فروش!

نتیجه اعتماد مشتری پس از 8 ماه

ورودی ارگانیک در تمامی کلمات کلیدی مد نظر کارفرما در سرچ گوگل

نتیجه اعتماد مشتری پس از 9 ماه

رسیدن به تقریبا 50 هزار بازدید کننده در این بازه زمانی

نتیجه اعتماد مشتری پس از 12 ماه

رسیدن به تقریبا 2 هزار بازدید کننده در روز از سرچ گوگل

Site proposal

درخواست بررسی سایت شما

با روش کار ما بیشتر آشنا شید

بررسی کامل سایت شما و ارائه پروپوزال خدمات مشاوره سئو

ما بعد از توافق اولیه و قبل از شروع همکاری سایت شما و رقبای برتر حوزه کاریتان را به طور کامل بررسی کرده و در قالب یک فایل pdf نتیجه نهایی را به شما اعلام می کنیم ، نمونه ای از پروپوزال های نوترون وب را هم می توانید در اینجا مشاهده کنید.

مشاهده نسخه آنلاین
مشاوره سئو در حال بررسی وضعیت سایت
SEO steps

مراحل خدمات مشاوره سئو

به طور کلی مراحل خدمات مشاوره سئو سایت به 4 دسته تقسیم می‌شود؛

جمع آوری اطلاعات اولیه

ابتدا سایت شما و رقیب های برتر در کلمات کلیدی مشخص شده کامل مورد بررسی قرار میگیرید.

اجرای پلن سئو سایت

پلن سئو سایت باید در بازه زمانی مشخص شده بدون کم و کاستی توسط تیم سئو مجموعه شما اجرا گردد.

تدوین برنامه بر اساس اطلاعات

حال بر اساس این اطلاعات جمع آوری شده برای رفع نقاط ضعف سایت برنامه کامل تنظیم می شود.

تفسیر نتایج حاصل

در انتها بر اساس نتایج برنامه بعدی باهدف بازخورد بالاتر و رفع مشکلات پلن قبلی تهیه و تنظیم می شود.

کارمندان شرکت در حال انجام کار سئو
Problems

مشکلات مشاوره سئو

دلایلی که شما را از مشاوره سئو منصرف کرده است

نمیدانم این خدمات چقدر برای سایت ما می تواند مفید واقع شود! این موضوع دغدغه مشترک بسیاری از صاحبان کسب و کار و مدیرانی است که به ما مراجعه می کنند. به همین منظور تیم نوترون وب قبل از مشخص کردن زمان جلسه مشاوره ، با یک بررسی اولیه و طرح سوالاتی از شما مشخص می کند که این خدمات چقدر می تواند برای شما مفید باشد. ما خدمات مشاوره سئو را با رویکردی متفاوت تر از بقیه شرکت ها ارائه می دهیم و تاکنون 100% مشتریان از خدمات ما رضایت داشته اند.

فردی که در جلسه حاضر شد دانش کمی در حوزه سئو داشت و تیم ما را سردرگم کرد! بله جلسه مشاوره با فردی که تازه وارد سئو شده همیشه برای شما گران تمام می شود. متاسفانه در سال های اخیر افراد زیادی با دیدن چند ساعت آموزش وارد بازار کار سئو شدند و به خاطر تجربه و تخصص کم به جای ارائه خدمات سئو به مشاوره سئو روی آورده اند. هرچند در مشاوره سئو ما ممکن است بازخوردی در کوتاه مدت دریافت نکنیم اما شما باید حتما قبل از انتخاب مشاور و پرداخت هزینه روزمه کاری او را به خوبی بررسی کنید.

در پلن نهایی فقط به چند مورد از اشکالات واضح پرداخته شده بود و بخش های زیادی نادیده گرفته شد! یک مشاوره حرفه ای سئو از اهمیت هر یک از فاکتورهای رتبه بندی گوگل به خوبی آگاه است و می داند که همبستگی شدیدی بین سیگنال های رتبه بندی سایت شما وجود دارد. بنابراین لازم تمام سه بخش سئو داخلی ، فنی و خارجی با تمرکز بالا بررسی شود و گزارشی جامع تهیه گردد.

testimonial

نظرات مشتریان خدمات مشاوره سئو

نظرات ارزشمند مشتریان تیم نوترون وب

سلام و درود خدمت آقای قاسمی عزیز و تیم نوترون وب . من از خدمات سئو سایت شما استفاده کردم و توی بازه 1 ساله فعالیت رفتار کاری حرفه ای شما همیشه برای من قابل احترام بود. در بحث کیفیت خدمات هم همین نکته رو بگم که فروش اینترنتی ما بیش از 10 برابر شد و قدران تلاش شما هستیم.

لوگو سایت بازرگانی الین
آقای فرشچی مدیر فروشگاه الین پمپ

روزی که برای استفاده از خدمات سئو و طراحی سایت با تیم شما آشنا شدم میدونستم که قراره کسب و کار من متحول بشه. خداروشکر با زحمت تیم شما و هماهنگی فوق العاده سایت ما در تمام کلماتی که برامون اولویت داشت به نتایج برتر گوگل رسید و مشتریان زیادی رو جذب کردیم که با توجه به نوع کسب وکار ما یه دستاورد بزرگ حساب میشه.

لوگو سایت جامه پوش
آقای موثقي نيا مدیر سایت جامه پوش

وقتی به تیم شما مراجعه کردم مدتی بود که به خاطر آپدیت گوگل و محتواهای ضعیف سایت شدیدا افت کرده بود. با تلاش بی وقفه تیم شما و پلن های دقیق ، سایت مجدد طراحی شد و بسیار بازخورد خوبی از سمت مشتریان گرفتیم و توی کلمات مهم به رتبه های اول رسید. بی نهایت از زحمات شما ممنونم و براتون آرزوی موفقیت دارم

لوگو سایت گیم استور
آقای سادات پور مدیر سایت گیم استور

بیش از 1 سال و نیم از خدمات سئو و گوگل ادز تیم نوترون وب برای سایتمون استفاده کردیم و همیشه مسئولیت پذیری و خوش قولی در کارشون به من انگیزه داد. در انتهای پروژه هم به تمام تارگت هایی که اول کار گذاشته بودیم رسیدیم و که جای تشکر داره. براتون آرزوی سلامتی و ثروت دارم .

لوگو سایت الین پمپ
آقای فرشچی مدیر سایت بازرگانی الین

سایت ما حوزه رقابتی لوازم ناخن و ... هست که قبلا با یه تیم دیگه کار کرده بودیم ولی نتیجه ای نداشت و فقط چند تا مقاله سایت رتبه گرفت و فروشی اتفاق نیوفتاد. خداروشکر بعد از جلسه با آقای قاسمی و تیم خوبشون سایت هم به ورودی خوبی رسید و الان فروش اینترنتی بالایی داریم.

لوگو سایت دلوس نیل
خانم احمدی مدیر فروشگاه دلوس نیل

بنده از خدمات سئو تیم نوترون وب برای یکی از سایت ها و از خدمات طراحی سایت هم برای یه سایت دیگه استفاده کردم و از کیفیت خدمات و نتیجه کار رضایت دارم. نحوه ارائه خدمات و پشتیبانی یک ماهه بعد از پایان پروژه به تیم من برای انجام بهتر کارها خیلی کمک کرد. ارادتمند شما هستم

لوگو سایت زوج مکانیک
جناب آقایی مدیر مجموعه زوج مکانیک
service fee

تعرفه‌های مشاوره سئو نوترون وب

تعرفه‌های ما

مشاوره سئو سایت

با مدیر سئو نوترون وب

تماس بگیرید

مشاوره سئو سایت

با محمد قاسمی

تماس بگیرید

FAQ

سوالات متداول

اگر سوالات شما در این بخش نبود و یا نیاز به مشاوره رایگان داشتید حتما با کارشناسان تیم نوترون وب تماس بگیرید.

خدمات مشاوره سئو شامل بررسی و تحلیلی همه جانبه بخش های مختلف یک سایت و همچنین وضعیت فعلی رقبا در کلمات کلیدی مورد نظر و ارائه راهکاری و برنامه ای اصولی برای رسیدن به رتبه های برتر است.

مشاور سئو به شخصی گفته می شود که سال ها تجربه و تخصص در زمینه ارائه خدمات سئو داشته و علاوه بر تسلط کامل به دانش روز سئو اطلاعات کافی از سایر کانال های بازاریابی اینترنتی داشته باشد تا بتواند بهترین نقشه راه را برای رشد یک کسب و کار ترسیم کند.

خدمات مشاوره سئو شامل 4 مرحله کلی است :

1. جمع آوری اطلاعات اولیه
2. تدوین برنامه بر اساس اطلاعات
3. اجرای پلن سئو سایت
4. تفسیر نتایج حاصل

برای استفاده از خدمات مشاوره سئو تیم ما یا سایر خدمات می توانید در فرم قرار داده شده در بالای این صفحه اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند یا با شماره 09118740981 تماس بگیرید.

بعد از هماهنگی اولیه و تنظیم زمان جلسه به صورت آنلاین با شما در ارتباط خواهیم بود تا در سریع ترین زمان ممکن خدمات ارائه شود.

چه در شروع یک کسب و کار هستید چه کسب و کاری از قبل دارید بهتر است ماهانه جلسات مشاوره سئو داشته باشید تا سرمایه گذاری در بخش سئو زودتر به نتیجه برسد.

وقتی پای تخصص و مهارت در میان باشد تیم ما حرف های زیادی برای گفتن دارد. بیش از 180 پروژه موفق و هزاران کلمه کلیدی رقابتی در صفحه اول گوگل اتفاقی نیست و نتیجه همین تجربه و همدلی تیم ماست.

مشاوره سئو

در ادامه بررسی می‌کنید که یک مشاور سئو چگونه می‌تواند به کسب و کار شما کمک کند و چگونه متخصصی مناسب برای دستیابی اهداف تجاری سایتتان پیدا کنید. مشاور سئو به کمک کسب و کارها می‌آید تا رتبه سایتشان را در موتورهای جستجو بهبود دهند. هدف یک مشاوره سئو این است که مشتریان بالقوه، شما را راحت‌تر پیدا کنند و جایگاه خوبی در بین رقبای خود داشته باشید تا پتانسیل درآمدزایی کسب و کار شما افزایش پیدا کند. سئو (SEO) مخفف بهینه سازی برای موتورهای جستجو(Search Engine Optimization) بوده و فرایندی است که سایت شما را کاربرپسند تر کرده تا بین مخاطبین بازار هدف به یکی از مراجع قابل اعتماد تبدیل شوید؛ به طوری که موتورهای جستجویی مثل گوگل، صفحات سایت شما را در بهترین رتبه‌های نتایج خود قرار ‌دهند.

بهبود سئو سایت حرکتی مهم برای هر کسب و کاری است چرا که می‌تواند:

 • ورودی ارگانیک سایت را بدون استفاده از تبلیغات پولی افزایش دهد 
 • لیدهای بیشتری ایجاد کند.
 • اعتماد بازدید کنندگان سایت را افزایش دهد. (برای کسب اطلاعات کامل تر پیشنهاد می‌کنم مقاله لید جنریشن را مطالعه کنید.)
 • مشتریان بالقوه را به مشتریان بالفعل و وفادار تبدیل کند.
 • و در نهایت باعث افزایش شروع شما شود.

مشاوره سئو چیست؟

مشاور سئو شخصی است که سایت شما را تجزیه تحلیل و بهینه‌سازی می‌کند تا مطمئن شود که مخاطبین هدف شما می‌توانند به راحتی کسب و کار شما را از طریق جستجوهای آنلاین پیدا کنند. اکثر افراد وقتی اسم سئو می‌آید فقط به گوگل فکر می‌کنند، اما همه چیز به سرچ گوگل ختم نمی‌شود. توجه داشته باشید هر جایی که امکان جستجو کاربران وجود دارد، قضیه سئو هم مطرح می‌شود و یک مشاور سئو ماهر می‌تواند در زمینه‌های مختلفی به شما کمک کند.

بسیاری از کسب و کارهای در حال رشد، سرمایه زیادی را برای ایجاد یک محصول جدید هزینه می‌کنند که توسط سایتی با محتوای غنی پشتیبانی می‌شود، اما اگر هیچکس سایت آنها را پیدا نکند، انجام همه این کارها بی‌معنی خواهد بود. اینجاست که مشاوران سئو با توسعه و اجرای یک استراتژی حساب شده باعث می‌شوند که سایت در صدر نتایج جستجوی گوگل ظاهر شود و از این طریق ترافیک ارگانیک زیادی به سمت آن هدایت شود. یک مشاور سئو به خوبی در جریان آخرین به روز رسانی‌های الگوریتم گوگل هست و همین الگوریتم‌ها هستند که نحوه نمایش نتایج جستجو را تعیین می‌کنند. ما در مشاوره سئو نوترون وب با ایجاد یک استراتژی متناسب با بودجه شما، تلاش می‌کنیم تا بیشترین بازده سرمایه‌گذاری را داشته باشید.

مشاوران سئو با استفاده از ابزارهای تحقیق کلمه کلیدی و با تکیه بر دانش خود مناسب ترین کلمات را برای کسب و کار شما انتخاب کرده و با برنامه ریزی اصولی فرایند سئو سایت شما را آسان تر از قبل می‌کنند.

یک مشاور سئو معمولاً از نزدیک با محتوا نویسان، طراحان سایت و باقی کارشناسان دیجیتال مارکتینگ در ارتباط است. در صورتی که شما از قبل یک تیم مستقل برای تولید محتوا یا باقی قسمت‌های سایت داشته باشید، مشاور سئو با آنها کار می‌کند، در غیر این صورت آنها تیمی از افراد کارشناس و مورد اعتماد را برای این کار پیشنهاد می‌کنند.

مشاوره سئو رایگان

عوامل متعددی در سئو می‌تواند به شدت روی رتبه صفحات شما تاثیر بگذارد. شناسایی این عوامل و استفاده از استراتژی‌های سئو برای بهبود رتبه فعلی صفحات در موتورهای جستجو اصلی مثل گوگل یا بینگ و … بسیار مهم است. با خدمات مشاوره رایگان سئو در ۱۵ دقیقه‌ به شما کمک می‌کنیم تا بهترین راه را برای رشد کسب و کار و سایت خود پیدا کنید؛ این موضوع باعث افزایش ورودی سایت، افزایش درآمد و پیشرفت بیزنس شما می‌شود.

در مشاوره سئو رایگان به درک روشنی از مشکلات سئویی که باید به آنها پرداخته شود می‌رسید. مشاوران سئو نوترون وب طیف وسیعی از راه حل‌ها را توصیه می‌کنند که از ترفندهای ساده تا استراتژی‌های رقابتی را شامل می‌شود. در انتهای این جلسه شما به خوبی از کارهایی که باید برای بهبود رتبه صفحات سایت خود انجام دهید آگاه می‌شوید. به طور خلاصه در این ۱۵ دقیقه مشاوره‌ رایگان سئو این موارد اتفاق می‌افتد: 

 • جمع‌بندی از مشکلات و راه حل‌های پیشنهادی برای بهبود رتبه صفحات شما 
 • صحبتی کوتاه حاوی نکات و راهنمایی‌های سازنده 
 • به خوبی از تهدیدها و فرصت‌ها برای جلو افتادن از رقبای خود آگاه می‌شوید 
 • با ترندهای جدید حوزه کاری‌تان و استراتژی‌های موثر برای استفاده از آنها آشنا می‌شوید
 • و در نهایت جواب دادن به همه سوالات و نگرانی‌های شما درباره خدمات سئو سایت

اینفوگرافی نکات انتخاب مشاوره سئو

دلایلی که نشان می دهد شما به مشاوره سئو نیاز دارید

استخدام مشاوره سئو قدمی مهم برای توسعه کسب و کار شما است. البته این کار بسته به هزینه خدمات می‌تواند سرمایه‌گذاری قابل توجهی برای بعضی از کسب و کارها باشد. ممکن است از خود بپرسید آیا الان زمان مناسبی برای گرفتن مشاوره سئو است؟ برای تصمیم گیری بهتر موارد زیر را با خود مرور کنید: 

اهداف خود را مشخص کرده‌اید 

دانستن اینکه کسب و کار شما در حال حاضر چه وضعیتی دارد و می‌خواهید به کجا برسید؛ می‌تواند به شما کمک کند تا از خدماتی مثل مشاوره سئو برای رسیدن به اهداف خود بیشترین استفاده را ببرید. 

در حال گسترش کسب و کار خود هستید

جدی گرفتن کسب و کار اینترنتی می‌تواند نشان دهنده نیاز شما به آماده سازی سایت برای دریافت ترافیک بیشتر باشد. مثلاً ممکن است بخواهید خدمات و محصولات را گسترش دهید یا وارد نیچ مارکتینگ شوید. 

یک مشاور سئو می‌تواند به شما در مورد تولید حجم بیشتری از محتوای سئو شده برای رسیدن به مخاطبین بیشتر، بهینه سازی صفحات محصول برای تبدیل کاربران به مشتری یا بهینه سازی تجربه کاربری کمک کند. 

در حال اصلاح سایت خود هستید 

در کنار افزایش مقیاس کسب و کار، اصلاح کردن سایت می‌تواند با کمک مشاوره سئو بهتر پیش برود. با داشتن یک شخص متخصص در کنارتان می‌توانید فرایند بهبود سایت را با تاکتیک‌های سئو به سمت دریافت بیشترین ترافیک هدایت کنید. 

تغییر استراتژی محتوای سایت 

سئو متکی به داشتن محتوای معتبر و مرتبطی است که هدف کاربران از جستجویشان را برآورده می‌کند. در صورتی که می‌خواهید یک استراتژی محتوایی جدید را امتحان کنید، استفاده از راهنمایی‌های یک مشاور سئو می‌تواند بسیار مفید باشد.

خودتان با سئو آشنایی دارید 

زمانی که خودتان با سئو آشنایی دارید، در موقعیت بهتری برای درک نیازهای سئو کسب و کارتان و پیدا کردن مشاوری هستید که مهارت‌ها و رویکردهایش بتواند نیازهای شما را برطرف کند.

 

دلایلی که نشان می دهد شما به مشاوره سئو نیاز دارید

مزایای استفاده از مشاوره سئو

در صورتی که میخواهید از حداکثر پتانسیل سایت خود استفاده کنید، گرفتن مشاوره سئو قدمی موثر است که به آن نیاز دارید. رسیدن به رتبه‌های برتر گوگل، با راهنمایی و تخصص درست، میتواند به یک واقعیت بپیوندد. در مشاوره سئو، جنبه‌های مهم رشد سایت شما که ممکن است آنها را نادیده گرفته باشید، زیر ذره بین می‌رود. در ادامه برخی از مزایای کلیدی استفاده از مشاوره سئو را بررسی می‌کنیم. 

بیشتر در معرض دید مخاطبین هدف قرار می‌گیرید

سئو می‌تواند به بهبود آگاهی از برند شما کمک کند تا سایت شما بیشتر در نتایج موتورهای جستجو دیده شود. وقتی که مردم سایت شما را در نتایج جستجو می‌بینند، احتمالاً در آینده برند شما را به خاطر می‌آورند و شانس انتخاب شدن شما در بین رقبا بیشتر می‌شود. همانطور که اشاره شد، اگر کسی سایت شما را پیدا نکند، صرف منابع، زمان و پول برای محتوای عالی و ظاهر سایت هیچ فایده‌ای ندارد. 

به شما برای توسعه کسب و کار کمک می‌کند 

مشاور سئو زمانی می‌تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند که رتبه سایت شما را در موتورهای جستجو بهبود ببخشد و ترافیک سایت را افزایش دهد. این افزایش ترافیک باعث بیشتر شدن لیدها و در نهایت افزایش فروش می‌شود.

به شما کمک می‌کند در رقابت آنلاین زنده بمانید! 

حتما شما هم این جمله را شنیده‌اید که می‌گویند “از دل برود هر آنکه از دیده برفت!” اگر برای کلمات کلیدی مهم حوزه خود رتبه‌ای در نتایج جستجوی گوگل ندارید، مخاطبین هدف، حتی شما را در نظر نمی‌گیرند. بیشتر آنها حتی از وجود کسب و کار شما اطلاعی ندارند. نتایج جستجوی گوگل را مثل یک مجله در نظر بگیرید، توجه بیشتر متعلق به کسب و کاریست که روی جلد قرار دارد، نه بیزینسی در صفحات آخر! 

به کمک شما در دیجیتال مارکتینگ می‌آید 

سئو و تبلیغات کلیکی(PPC) در کنار هم عالی هستند. داده‌های موجود برای هر یک از آنها می‌تواند به دیگری کمک کند تا استراتژی‌های بازاریابی بهتری داشته باشید و بهترین استفاده را از سرمایه گذاری خود ببرید. به عنوان مثال شما می‌توانید کلمات کلیدی که بیشترین درآمد را برای PPC ایجاد کردند مشاهده کنید و این اطلاعات را در زمان تعیین استراتژی سئو سایت استفاده کنید.

به شما در گرفتن تصمیمات بعدی کمک می‌کند 

سئو و تجزیه تحلیل دو جزء جدا نشدنی هستند. یک مشاور سئو همیشه می‌خواهد بداند چه چیزی جواب می‌دهد و چه چیزی به صرفه نیست تا بتواند بهترین استراتژی را پیش بگیرد. گزارش مرتب در همه پکیج‌های مشاوره سئو نوترون وب گنجانده شده است. چرا که تیم ما می‌خواهد ارزش کار خود را به مشتریان نشان دهد و بهترین روش، نشان دادن داده‌ها و آنالیز پیشرفت سایت است.

اینفوگرافی مراحل استخدام مشاوره سئو

مشاور سئو چیکار میکنه؟ 

در ادامه مهمترین فعالیت‌هایی که یک مشاور سئو برای بهبود رتبه صفحات شما انجام می‌دهد را مرور می‌کنیم:

تحقیق کلمه کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی مرحله‌ای مهم برای برنامه‌ریزی محتوای سایت شما است. هدف این کار بهینه سازی محتواهای سایت بر اساس هدف جستجوی کاربران است. یعنی پیدا کردن عبارت‌هایی که مخاطبین هدف شما در گوگل برای رسیدن به خدمات یا محصولات شما سرچ می‌کنند. در این مرحله درک مخاطبین هدف و رفتار جستجوی آنها، اهمیت زیادی دارد. مشاوران سئو می‌توانند تحقیق کلمات کلیدی را انجام دهند تا لیستی از کلمات مهم برای کسب و کار شما را ارائه دهند. همچنین شما توصیه‌هایی درباره چگونگی استفاده از کلمات کلیدی در محتوای سایت را دریافت می‌کنید. در ادامه متخصص سئو سایت شما باید با تولید کنندگان محتوا کار کنند تا موضوعات وبلاگ و بقیه بخش‌های سایت، هماهنگ با کلمات کلیدی ارزشمند باشند. با این کار از سرمایه‌گذاری اشتباه در موضوعاتی که هیچکس به دنبال آن نیست، جلوگیری می‌شود. مشاوره سئو معیارهای مختلفی مثل حجم جستجو، دشواری کلمه کلیدی، میانگین تعداد کلیک‌ها و پتانسیل ترافیک کلمات را بررسی می‌کند. 

تحلیل سایت 

در فرایند تجزیه و تحلیل سایت، مشاوره سئو سایت شما را از جنبه‌های مختلف بررسی کرده و پیشنهادهایی برای بهبود عملکرد آن ارائه می‌کند. با این کار می‌فهمیم که آیا الگوریتم‌های موتورهای جستجو می‌توانند موضوع صفحات سایت شما را درک کنند و آنها را به عنوان یک نتیجه مرتبط برای کلمات کلیدی محبوب مشتریان شما نشان دهند.

به غیر از محتوا و کلمات کلیدی، موتورهای جستجو به اعتبار، قابل اعتماد بودن و در دسترس بودن سایت شما هم اهمیت می‌دهند. بهینه‌سازی سرعت سایت، گواهی SSL، بررسی سایت بعد از آپدیت‌های بزرگ گوگل و … از دیگر مواردی هستند که نیاز به توجه دارند. 

تحقیق درباره رقبا

یک مشاور سئو رقبای شما را بررسی می‌کند تا ببیند روی چه کلماتی رتبه دارند و چگونه سایت شما می‌تواند در همان کلمات کلیدی رتبه بهتری داشته باشد. با زیاد شدن تعداد کلمات کلیدی، پیدا کردن رقبا به صورت دستی کمی دشوار است، به همین دلیل مشاورین سئو از ابزارهایی برای تسریع این فرایند و تحلیل اطلاعات مرتبط استفاده می‌کنند. 

البته تحقیق درباره رقبا فقط به تولید محتوا محدود نمی‌شود و یک مشاوره سئو باید روی تجزیه و تحلیل پروفایل بک لینک رقبا، شناسایی گپ های محتوایی و … تسلط داشته باشد.

مشاور سئو چیکار میکنه؟ 

بهینه‌سازی محتوا

در این نوع بهینه‌سازی، مشاوره سئو به بخش تولید محتوا کمک می‌کند تا محتوایی را تولید کنند که به خوبی در آن اصول سئو رعایت شده و برای خوانندگان سایت ارزش ایجاد می‌کند. اما مشاوره سئو با پر کردن سایت از کلمات کلیدی مرتبط تمام نمی‌شود و یک مشاوره حرفه‌ای توصیه‌های کاربردی درباره نحوه قرار دادن کلمات کلیدی در عنوان صفحه، توضیحات متا، سایر تیترهای مقاله و … را بیان می‌کند. 

سئو خارجی 

تا اینجا بیشتر مواردی که گفتیم مربوط به سئو داخلی بود. اما از اهمیت سئو خارجی نباید غافل شد. Off page seo شامل تمام فعالیت‌هایی است که در خارج از سایت برای هدایت ترافیک و افزایش اعتبار دامنه انجام می‌دهید. ساخت بک لینک یعنی وقتی بقیه سایت‌ها اسم برند شما را می‌برند یا به سایت شما لینک می‌دهند و خلاصه اعتبار شما را تضمین می‌کنند که این موضوع تاثیر زیادی روی رتبه‌بندی صفحات دارد. البته فقط کمیت لینک‌ها مهم نیست و محبوبیت، قابل اعتماد بودن، اعتبار و … سایت‌هایی که به شما لینک می‌دهند هم اهمیت دارد. یک مشاور سئو می‌تواند به شما کمک کند تا با استفاده از سوشیال سیگنال، پست مهمان، ذکر شدن اسم برند و … پروفایل بک لینک قدرتمندی داشته باشید. سئو خارجی کار بسیار پیچیده ای است که تاثیراتی بلند مدت دارد؛ شما باید به دنبال شخصی بگردید که تجربه زیادی در تعیین استراتژی‌های سئو خارجی و داخلی داشته باشد.

پردازش زبان طبیعی و ارتباط معنایی 

احتمالاً در سال‌های آینده جستجوهای صوتی محبوبیت بیشتری پیدا می‌کنند. موتورهای جستجو هم به صورت مداوم الگوریتم‌های خود را برای هماهنگ کردن با این روند، آپدیت می‌کنند. امروزه بیشتر موتورهای جستجو می‌توانند پرسش‌هایی به زبان عامیانه را به جای کلمات کلیدی سنتی برای بازگرداندن مرتبط‌ترین نتایج جستجو درک کنند. با استفاده از پردازش زبان طبیعی یا همان NLP و هوش مصنوعی، موتورهای جستجو قادر به درک کامل سوال‌های کاربران و نیت آنها از جستجو هستند. 

سئو تکنیکال 

به طور خلاصه سئو تکنیکال یعنی بهینه سازی ساختار سایت برای آسان کردن فرآیند ایندکس آن توسط موتورهای جستجو. به این ترتیب سئو فنی شامل افزایش امنیت سایت، سازگار کردن آن با موبایل، بررسی وضعیت ایندکس صفحات و سرعت بارگذاری سایت می‌شود. موتورهای جستجو به راحتی کاربران اهمیت زیادی می‌دهند؛ یعنی اگر صفحه شما حتی پاسخ دقیق به نیاز کاربر بدهد ولی خیلی کند بارگذاری شود، روی تجربه کاربری اثر منفی خواهد گذاشت و صفحه مذکور رتبه‌ای نخواهد گرفت. همین موضوع درباره موبایل فرندلی بودن سایت هم صدق می‌کند؛ چرا که بیش از  58 درصد از کل ترافیک وب متعلق به تلفن‌های همراه است؛ پس اگر سایت شما برای موبایل بهینه نشده باشد، رتبه آن در نتایج جستجو تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. 

سئو محلی 

گوگل و بقیه موتورهای جستجو امروزی، نتایجی را به کاربران نشان می‌دهند که بر اساس موقعیت مکانی آنها بهینه شده است. به عنوان مثال اگر کلمه قالیشویی را در گوگل جستجو کنید، قالیشویی های نزدیک شما در نتایج ظاهر می‌شوند. بهینه سازی سئو محلی به سایت شما کمک می‌کند تا در دسترس کاربرانی باشید که از نظر جغرافیایی به شما نزدیک هستند. سئو محلی برای کسب و کارهایی مثل آرایشگاه‌ها، کافی‌شاپ‌ها، رستوران‌ها و … امری ضروری است.

مهارت های یک مشاور سئو حرفه ای

استفاده از تجربیات قبلی

هرچه یک مشاور سئو سال‌های بیشتری را در این صنعت گذرانده باشد، تجربه‌های بیشتری هم دارد. مشاورین سئو در طول این سال‌ها موارد زیادی دیده‌اند و مطالعاتی برای اثبات روش‌های خاص خود دارند.

داشتن نتایج اثبات شده 

یک مشاور سئو باید بتواند نتایج کارهای خود را به صورت کیفی و کمی ارائه بدهد؛ یعنی اینکه در گذشته چه کمکی به کسب و کارهایی شبیه به شما کرده است. مدارک ارائه شده باید نتیجه محور باشد، پس حتماً از آنها نمونه کار بخواهید و به دقت این موارد را بررسی کنید. 

مهارت های یک مشاور سئو حرفه ای

داشتن چشم انداز طولانی

پروژه های سئو اغلب طولانی مدت هستند. یک مشاوره سئو باید بتواند در زمان برنامه‌ریزی، چشم انداز طولانی مدت ارائه داده و نتیجه کار خود را به روشی واضح و مختصر بیان کند. آنها همچنین باید از تاثیر و ارتباط کارشان با بقیه قسمت‌های دیجیتال مارکتینگ مثل شبکه‌های اجتماعی، روابط عمومی، طراحی سایت و … اطلاع داشته باشند.

ایجاد استراتژی‌های مخصوص شما 

با اینکه بعضی از کسب و کارها نیازهای سئو مشابهی دارند، اما همیشه یک فرمول برای آنها جواب نمی‌دهد. شما کسب و کار منحصر به فردی دارید که نیاز به استراتژی‌های خاص خود برای حرکت به جلو دارد. پیروی از یک الگوی ثابت گاهی جواب می‌دهد و گاهی به داستانی ترسناک از سقوط سایت یک کسب و کار تبدیل می‌شود!

پی بردن به دلیل اهمیت سئو

بسیاری از بیزینس‌ها می‌دانند که بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو یک امر ضروری برای پیشرفت کسب و کار است، اما نمی‌دانند این کار چگونه انجام می‌شود و چه مواردی درگیر هستند. یک مشاور سئو باید بتواند فرایند کار خود را به مشتریان توضیح دهد تا ارزش کار را درک کنند.

چرا خدمات مشاوره سئو نوترون وب؟

 1. تخصص و تجربه: ما به دانش تخصصی سئو و سال‌ها تجربه تیممان افتخار می‌کنیم. کارشناسان ما در جریان آخرین آپدیت‌ها و تغییرات الگوریتم‌های گوگل قرار دارند و مطمئن می‌شوند که استراتژی سئو سایت شما هم بروز و موثر است. 
 2. استراتژی منحصر به فرد کسب و کار شما: ما درک می‌کنیم که هر کسب و کاری نیازهای خاص خودش را دارد، پس راه حل‌های یکسانی را به همه ارائه نمی‌دهیم و استراتژی سئو را به گونه‌ای تنظیم می‌کنیم که کاملاً با اهداف تجاری و مخاطبین هدف شما هماهنگ باشد. 
 3. ارتباطات شفاف: شفافیت یکی از ویژگی‌های اصلی همکاری با تیم ما است. شما را در هر مرحله‌ای از وضعیت سئو مطلع می‌کنیم و نتایج کارهای انجام شده را به شکلی قابل درک ارائه می‌دهیم. 
 4. نمونه کارهای قوی: موارد زیادی درباره موفقیت‌های تیم ما و توصیفات مشتری از بهبود رتبه صفحات و افزایش ترافیک تا بیشتر شدن نرخ تبدیل وجود دارد که در همین صفحه می‌توانید تعدادی از آنها را مشاهده می‌کنید. 
 5. جامع بودن خدمات: تیم ما فقط روی یکی از جنبه‌های سئو تمرکز نمی‌کند و مشاوران ما از بهینه‌سازی محتوا تا لینک سازی و سئو محلی را پوشش می‌دهند تا رویکردی جامع برای حضور پررنگ‌تر در دنیای آنلاین داشته باشید. 
 6. پشتیبانی: مسیر دیجیتال مارکتینگ همیشه در حال تحول است و ما هم به طور مداوم استراتژی‌های خود را با آخرین تغییرات این حوزه تطبیق می‌دهیم. شما در هر مرحله‌ای می‌توانید همه سوالات خود را از مشاورین نوترون وب بپرسید. 
 7. تمرکز روی بازگشت سرمایه: در نهایت هدف سئو افزایش سود شماست. در نوترون وب ما به سراغ استراتژی‌هایی می‌رویم که نه تنها ترافیک سایت، بلکه لیدهای با کیفیت را هدایت می‌کنند و مستقیماً روی درآمد شما تاثیر دارد.

در پایان اگر قصد استفاده از خدمات مشاوره سئو سایت نوترون وب را دارید کافیست همین حالا از طریق یکی از راه های ارتباطی قرار داده شده در سایت با تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://notronweb.com/?p=15246