خدمات سئو سایت حرفه‌‌ای

خدمات سئو سایت بهترین سرمایه گذاری برای کسب و کار شماست. توجه به فاکتور های رتبه بندی گوگل و انجام اصولی این فرایند باعث بهبود رتبه سایت شما در کلمات کلیدی رقابتی حوزه کاریتان خواهد شد و ورودی ارگانیک و هدفمند را به سمت سایت شما هدایت می کند. قرار گرفتن شما در رتبه های برتر باعث می شود همواره یکی از گزینه های مشتریان برای انتخاب باشید و فروش خدمات یا محصولات شما چندین برابر خواهد شد. وقت آن رسیده دستی به سئو سایتتان بکشید؛ برای دریافت مشاوره رایگان خدمات سئو همین حالا فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید.
یک لپ تاپ که روش seo نوشته شده
Services

خدمات سئو شامل چه مواردی است؟

بسته جامع خدمات ما

آنالیز سئو سایت

بررسی 0 تا 100 مشکلات سئو سایت و راهکار حل هرکدام برای انجام بهینه سازی اصولی

تدوین استراتژی سئو

نقشه راه کامل و جامع سئو سایت شما؛ تا چشم انداز درستی از آینده کسب و کارتان داشته باشید.

مشاوره سئو

استفاده از تجربیات متخصصین سئو تیم ما و اطمینان از درست بودن فرایند سئو سایتتان

منتورینگ سئو

دست در دست هم مسیر سئو سایت شما را طی می کنیم و شما را به فروش های باور نکردنی میرسانیم.

میز متخصصان سئو با لپ تاپ و نتایج آمار
SEO services

خدمات SEO سایت

سئو سایت با ما

همه ما روزانه بارها برای پاسخ سوالات یا رفع نیازهای خود عبارتی را در موتور جستجوی گوگل سرچ می کنیم و نتایج اول را با دقت بررسی می کنیم. جالب است بدانید ماهانه بیش از 300 میلیارد جستجو در سراسر جهان انجام می شود😎. پس اگر هدف شما جذب مشتریان زیادی است باید رتبه های برتر گوگل را روی تمام کلمات پر فروش از آن خود کنید.

benefits

مزایای خدمات سئو برای سایت

ماشین پول سازی به نام سئو

افزایش فروش سایت

سئو سایت باعث دیده شدن شما در بین نتایج برتر گوگل شده و به کاربران زیادی را وارد قیف فروش سایت می کند و اگر همه چیز مهیا باشد کاربر به مشتری تبدیل می شود.

برند محبوب و مردمی باشید

سایتی که دائما در چشم مردم باشد و به توجه به پرسونای مخاطبان خود به همه نیازهای آن ها توجه کند؛ تبدیل به برندی دوست داشتنی می شود.

رشد کسب و کار شما

سایتی که با سئو اصولی و برند سازی درست بالا آمده باشد در بازار حرف های زیادی برای گفتن دارد و این فرصت مناسبی برای بلند پروازی بیزینس شماست.

صفحه لپ تاپ یک متخصص سئو در حال آنالیز آمار
SEO services

خدمات سئو سایت نوترون وب

حرفه ای ترین ها سایت شما را سئو می کنند

با اینکه خدمات سئو سایت توسط شرکت های مختلف و افراد زیادی ارائه می شود اما متاسفانه اکثرا برای نتیجه گرفتن سریع فعالیت های اسپم روی سایت شما انجام می دهند که ممکن است جریمه سنگینی از طرف گوگل داشته باشد. جدای از این نتیجه نهایی پروژه نهایتا افزایش کلیک روی تعدادی از کلمات نامرتبط خواهد بود و باعث هدر رفت زمان و هزینه و ضرر سنگین برای شما    می شود.
بسیاری از مشتریانی که به ما مراجعه کردند هدف اصلی خود از سئو را در افزایش فروش و سود آوری سایت می دانستند و نتایج قبلی باعث شده بود نسبت به سرمایه گذاری روی سئو ناامید و دل سرد باشند. تیم نوترون وب در طی این سال ها با انجام پروژه های مختلف و متنوع و با مدد تجربیات ارزشمند اعضای خود بیشتر از 180 پروژه موفق و بیش از 1000 ساعت مشاوره سئو را به انجام رسانده است. اما این تازه آغاز مسیری نو در بازار ارائه خدمات باکیفیت است و ما آماده ایم همراه با شما تا رتبه 1 گوگل قدم برداریم.

افراد تیم
0 +
سال تجربه حرفه‌ای
0 +
پیشرفت کاری
900 %
پروژه سئو
100 +
Be the best

جای شما بین بهترین‌ها خالیست ...

برند های که با نوترون وب همراه شدند

رشد سایت با انجام خدمات سئو
SEO steps

انجام سئو سایت چه مراحلی دارد؟

سئو سایت با ما

خدمات بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو فرایندی زمان بر است و نیاز به فعالیتی مستمر و هوشمندانه دارد. علاوه بر این هر ماه چندین آپدیت بزرگ روی الگوریتم های رتبه بندی گوگل انجام می شود و سایت های اسپم شناسایی و از نتایج حذف می شود. بنابراین رسیدن به تارگت های پروژه در سئو نیازمند برنامه ریزی دقیق بر اساس نیاز سایت و آنالیز دائم رقبای برتر حوزه کاری شما است.

Site proposal

درخواست بررسی سایت شما

با روش کار ما بیشتر آشنا شید

بررسی کامل سایت شما و ارائه پروپوزال خدمات سئو

ما بعد از توافق اولیه و قبل از شروع همکاری سایت شما و رقبای برتر حوزه کاریتان را به طور کامل بررسی کرده و در قالب یک فایل pdf نتیجه نهایی را به شما اعلام می کنیم ، نمونه ای از پروپوزال های نوترون وب را هم می توانید در اینجا مشاهده کنید.

مشاهده نسخه آنلاین
لپ تاپ یک متخصص سئو
SEO issues

مشکلات خدمات سئو سایت

دلایلی که شما را از سئو منصرف کرده است

نمی دانم آیا در حوزه کاری من مشتریان اینترنتی وجود دارد یا خیر ؟! درک درست این موضوع نیازمند دانش تخصصی سئو و آنالیز کامل کلمات کلیدی مورد نظر شماست و نمی توان یک نظر کلی در مورد آن داد . بسیاری از صاحبان مشاغل زمانی که به ما مراجعه می کنند شناخت درستی از پرسونای مخاطبان خود در فضای مجازی ندارند و صرفا تجربیات قبلی خود را معیار قرار می دهند. تیم نوترون وب در همان شروع پروژه با آنالیز کامل و ارائه رود مپ بهترین پلن را به شما معرفی می کند تا بهترین تجربه فروش آنلاین را رقم بزنید.

نتایج خاصی مشاهده نشد و در حالی که پیج اینستاگرام چندین برابر بازخورد به ما می دهد. بله این یکی از چالش های اصلی مدیران قبل از مراجعه به ما بوده و هست ! در سال های گذشته افراد زیادی بدون دانش و رزومه قبلی و صرفا با گذراندن چندین ساعت دوره آموزشی اقدام به ارائه خدمات سئو کرده اند واین موضوع ضرورت انتخاب مجری مناسب برای انجام خدمات را بیش از پیش می کند. زمانی شما برای استفاده از خدمات به ما مراجعه می کنید در واقع به مهارت و تجربه متخصصان ما اعتماد کرده اید. تیم نوترون وب همواره باکیفیت ترین خدمات را بسته به نیاز سایت ارائه می دهد و سایت شما را به برندی مطمئن و قابل احترام تبدیل می کند.

با روند کار و نحوه انجام بهینه سازی اصولی آشنایی ندارم. سئو سایت یک دانش نوین است که دائما در حال تغییر است و نمی توان با چند ساعت آموزش مقطعی یا یک چک لیست کلی روی عبارت های پر رقابت به نتیجه دلخواه رسید. پیشنهاد می کنیم قبل از شروع حتما مقاله سئو چیست مجله نوترون وب را مطالعه کنید و در صورت علاقه در دوره آموزش سئو شرکت کنید تا با کسب مهارت بتوانید سئو سایتتان را به بهترین شکل پیش ببرید.

Results

نتایجخدمات سئو و بهینه سازی سایت

با هم به اینجا میرسیم

تیم سئو نوترون وب ارزش خود را در ارتقای مهارت و انجام خدمات بر اساس دانش روز دنیا قرار داده است. بیشتر 180 پروژه موفق و هزاران کلمه کلیدی رقابتی در بین نتایج گوگل تنها بخشی از افتخارات ما بوده تا به شعار تیم خود عمل کنیم و قله های سرپ را یکی بعد از دیگری فتح کنیم.

نتیجه اعتماد مشتری پس از 6 ماه

نمودار رشد آمار سایت حق جویان از صفر تا 150 ورودی روزانه

نمودار سرچ کنسول 3 ماهه الین پمپ

رشد نمودار و رسیدن به روزانه 500 ورودی هدفمند از گوگل

نتیجه اعتماد مشتری پس از 9 ماه

بخشی از آمار کلیک سایت جامه پوش با رشد 10 برابری فروش!

نتیجه اعتماد مشتری پس از 8 ماه

ورودی ارگانیک در تمامی کلمات کلیدی مد نظر کارفرما در سرچ گوگل

نتیجه اعتماد مشتری پس از 9 ماه

رسیدن به تقریبا 50 هزار بازدید کننده در این بازه زمانی

نتیجه اعتماد مشتری پس از 12 ماه

رسیدن به تقریبا 2 هزار بازدید کننده در روز از سرچ گوگل

testimonial

نظرات مشتریان خدمات سئو

نظرات ارزشمند مشتریان تیم نوترون وب

سلام و درود خدمت آقای قاسمی عزیز و تیم نوترون وب . من از خدمات سئو سایت شما استفاده کردم و توی بازه 1 ساله فعالیت رفتار کاری حرفه ای شما همیشه برای من قابل احترام بود. در بحث کیفیت خدمات هم همین نکته رو بگم که فروش اینترنتی ما بیش از 10 برابر شد و قدران تلاش شما هستیم.

لوگو سایت بازرگانی الین
آقای فرشچی مدیر فروشگاه الین پمپ

روزی که برای استفاده از خدمات سئو و طراحی سایت با تیم شما آشنا شدم میدونستم که قراره کسب و کار من متحول بشه. خداروشکر با زحمت تیم شما و هماهنگی فوق العاده سایت ما در تمام کلماتی که برامون اولویت داشت به نتایج برتر گوگل رسید و مشتریان زیادی رو جذب کردیم که با توجه به نوع کسب وکار ما یه دستاورد بزرگ حساب میشه.

لوگو سایت جامه پوش
آقای موثقي نيا مدیر سایت جامه پوش

وقتی به تیم شما مراجعه کردم مدتی بود که به خاطر آپدیت گوگل و محتواهای ضعیف سایت شدیدا افت کرده بود. با تلاش بی وقفه تیم شما و پلن های دقیق ، سایت مجدد طراحی شد و بسیار بازخورد خوبی از سمت مشتریان گرفتیم و توی کلمات مهم به رتبه های اول رسید. بی نهایت از زحمات شما ممنونم و براتون آرزوی موفقیت دارم

لوگو سایت گیم استور
آقای سادات پور مدیر سایت گیم استور

بیش از 1 سال و نیم از خدمات سئو و گوگل ادز تیم نوترون وب برای سایتمون استفاده کردیم و همیشه مسئولیت پذیری و خوش قولی در کارشون به من انگیزه داد. در انتهای پروژه هم به تمام تارگت هایی که اول کار گذاشته بودیم رسیدیم و که جای تشکر داره. براتون آرزوی سلامتی و ثروت دارم .

لوگو سایت الین پمپ
آقای فرشچی مدیر سایت بازرگانی الین

سایت ما حوزه رقابتی لوازم ناخن و ... هست که قبلا با یه تیم دیگه کار کرده بودیم ولی نتیجه ای نداشت و فقط چند تا مقاله سایت رتبه گرفت و فروشی اتفاق نیوفتاد. خداروشکر بعد از جلسه با آقای قاسمی و تیم خوبشون سایت هم به ورودی خوبی رسید و الان فروش اینترنتی بالایی داریم.

لوگو سایت دلوس نیل
خانم احمدی مدیر فروشگاه دلوس نیل

بنده از خدمات سئو تیم نوترون وب برای یکی از سایت ها و از خدمات طراحی سایت هم برای یه سایت دیگه استفاده کردم و از کیفیت خدمات و نتیجه کار رضایت دارم. نحوه ارائه خدمات و پشتیبانی یک ماهه بعد از پایان پروژه به تیم من برای انجام بهتر کارها خیلی کمک کرد. ارادتمند شما هستم

لوگو سایت زوج مکانیک
جناب آقایی مدیر مجموعه زوج مکانیک
بررسی سئو سایت با لپ تاپ
Site SEO Order

سفارش سئو سایت

سئو سایت با ما

تیم نوترون وب با آنالیز کامل و در نظر گرفتن نیاز هر کسب و کار پلن سئو برای آن تنظیم می کند اما در کنار کیفیت خدمات رضایت مدیران و صاحبان کسب و کار برای ما بسیار اهمیت دارد و به همین منظور چندین پلن با هزینه های متفاوت ارائه می کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید. در نظر داشته باشید که تفاوت هزینه در پلن های مختلف روی سرعت فعالیت ما و تعداد کلمات هدف تاثیر می گذارد و تمامی پلن ها با بالاترین کیفیت ارائه خواهد شد.

service fee

هزینه خدمات سئو نوترون وب

تعرفه‌های ما

پلن پایه

ماهانه

تماس بگیرید

پلن حرفه‌ای

ماهانه

تماس بگیرید

پلن اختصاصی

ماهانه

تماس بگیرید

شماره تماس : 09118740981
FAQ

سوالات متداول

اگر سوالات شما در این بخش نبود و یا نیاز به مشاوره رایگان داشتید حتما با کارشناسان تیم نوترون وب تماس بگیرید.

خدمات سئو یا (search engine optimization) SEO به زبان ساده به معنای بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو از جمله گوگل است. این فرایند با رعایت اصول یک سایت بهینه از نظر ربات های گوگل و با هدف رفع هر چه بهتر نیاز کاربران در سایت انجام می شود. کسب رتبه برتر در بین نتایج باعث افزایش کلیک و بازدید از سایت شما می شود.

گفتن زمان دقیق بدون بررسی وضعیت فعلی سایت شما، میزان رقابت در کلمات کلیدی و رقبای برتر شما غیر ممکن است. اما به طور کلی اکثر پروژه های انجام شده توسط تیم نوترون وب در بازه زمانی 6 الی 12 ماهه بوده است.

برای استفاده از خدمات سئو کافیست از یکی از راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید یا فرم قرار داده شده در این صفحه را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

البته ! قصد استفاده از هر کدام از خدمات ما را داشته باشید فقط کافیست با ما ارتباط بگیرید و مشاوره دریافت کنید

با اجرای اصولی خدمات سئو، صفحات برای کاربران و موتورهای جستجو بهینه می‌شود. امروزه قشر وسیعی از افراد جامعه برای خرید محصولات یا دریافت خدمات، به سراغ جستجو در گوگل میروند و با ورود به سه یا چهار لینک اول نتایج جستجو، نیاز خود را برطرف می‌کنند.

به همین دلیل بهترین روش افزایش نرخ کلیک و تعامل با کاربران، بهینه کردن صفحات سایت برای ربات‌های موتور جستجو گوگل است. در صورتی که می‌خواهید رشد کسب و کار خود را تسریع کنید، کار روی برندینگ با سئو اصولی، تاثیر زیادی روی افزایش رتبه صفحات دارد. امروزه کسب و کارهای زیادی می‌خواهند از سئو برای بیشتر شدن فروش و ارائه خدمات خود استفاده کنند. طبیعتا جلب اعتماد گوگل و رسیدن به رتبه‌های برتر نتایج جستجو، یکی از امن‌ترین پل‌های ارتباطی برای تعامل با کاربران را ایجاد می‌کند. از طرفی سئو در گروه تبلیغات کم هزینه با ماندگاری طولانی قرار می‌گیرد که نسبت به انواع دیگر تبلیغات، بسیار هدفمند است.

لیست خدمات سئو سایت

هدف اصلی ما از سئو سایت، جذب کاربران بیشتر، افزایش نرخ کلیک صفحات و ایجاد ترافیک ارگانیک است. متخصصان سئو با خلاقیت، مهارت، تجربه و دانش خود می‌توانند به بهترین شکل فرآیند ارائه خدمات و فروش شرکت‌ها را افزایش دهند.

یکی از مهمترین عوامل در سئو، تعیین اهداف کسب و کارهای مختلف است. ابتدا هدف فعلی یا پیشفرض شما توسط کارشناس سئو بررسی می‌شود؛ بعد اگر ارائه خدمات شما در زمان خاصی صورت می‌گرفت یا کسب و کارتان به موقعیت مکانی خاصی محدود بود، بر اساس این موارد ساختار اصلی سئو سایت تعیین شده و فرآیند بهینه سازی در مسیر درست قرار می‌گیرد. به صورت کلی متخصصان سئو، سایت را از نظر ربات‌ها، الگوریتم‌های گوگل و کاربران بررسی می‌کنند. از طرفی بهینه سازی صفحات به صورت مرتب و ادامه دار، از مهمترین موارد تاثیرگذار در داشتن نتایج دائمی است.

قسمت‌های مختلف سئو سایت

به صورت کلی خدمات سئو سایت شامل مراحل تحقیق کلمه کلیدی(keyword research)، سئو داخلی(on page seo)، سئو خارجی(off page seo)، سئو تکنیکال(technical seo) و سئو محلی(local seo) است که انجام هر کدام از این مراحل نیازمند برنامه ریزی دقیق، تجربه و تخصص است. توجه داشته باشید که همه این موارد در کنار هم باعث بهبود رتبه و افزایش اعتبار سایت پیش گوگل خواهد شد. 

تحقیق کلمه کلیدی (keyword research)

تحقیق کلمات کلیدی یا کیورد ریسرچ بر اساس حوزه فعالیت سایت، از موثرترین و مهم‌ترین عوامل سئو سایت به شمار می‌رود. به عبارتی تحقیق کلمات کلیدی یعنی حرکتی در راستای پیدا کردن عبارات پرتکرار جستجو شده توسط مخاطبین هدف؛ این کار با هدف استفاده از کلمات کلیدی در متن صفحات مختلف سایت انجام می‌شود.

خدمات سئو سایت شامل چه مواردی می‌شود؟

سئو داخلی (On page Seo)

سئو داخلی شامل اقداماتی است که کارشناس سئو در ساختار داخلی سایت انجام می‌دهد تا فرآیند بهینه سازی سایت به بهترین شکل ممکن انجام شود. اساسا سئو داخلی قوی به تنهایی میتواند صفحات سایت را تا حد زیادی بهبود دهد. به همین دلیل انجام صحیح و اصولی On page Seo اهمیت زیادی دارد. خدمات سئو داخلی مواردی مثل بهینه سازی تگ‌های عنوان(title tag)، متا دیسکریپشن(meta description) و تگ هدر(header tag) را شامل می‌شود. به علاوه استفاده از سایت مپ(site map)، بهینه سازی میزان سرعت، تصاویر، نوع طراحی سایت و درست کردن زیرساخت اصولی در سئو داخلی بسیار مهم است.

سئو خارجی(off page seo)

به مجموع کارهایی که متخصصان سئو در خارج سایت برای افزایش رتبه صفحات انجام می‌دهند، سئو خارجی می‌گویند. حتما اصطلاح لینک سازی به عنوان یکی از مهمترین بخش‌های سئو خارجی به گوشتان خورده است؛ ما در خدمات سئو با انتشاری محتوای سایت شما در سایت‌های تبلیغاتی یا با اشتراک گذاری محتوا و انتشار رپورتاژ آگهی و کامنت مارکتینگ، سئو خارجی را بهبود داده و رتبه صفحات در نتایج جستجو گوگل را بهبود می‌دهیم.

سئو تکنیکال(technical seo)

گوگل به بخش فنی سایت اهمیت زیادی میدهد؛ به همین دلیل در سئو تکنیکال کاری می‌کنیم که درک محتوا و موضوع صفحات برای ربات‌های گوگل آسان شود. در ادامه قسمت‌های مختلف سئو تکنیکال را بیشتر بررسی می‌کنیم.

سئو محلی(local seo)

در خدمات سئو حرفه‌ای، توجه ویژه‌ای روی بالا بردن رتبه سایت در جستجوهای متناسب با موقعیت مکانی داریم. یعنی در سئو محلی به بهینه سازی سایت برای ترویج و تبلیغ کسب و کار شما در منطقه جغرافیایی خاص می‌پردازیم. سئو محلی تاثیر مستقیمی روی نحوه نمایش کسب و کار شما در جستجوهای محلی دارد و حجم زیادی از مشتریان محلی را به سمت کسب و کار شما جذب می‌کند. در صورتی که سئو محلی به درستی روی سایت پیاده شود، صفحات شما در نتایج جستجو گوگل دقیقا در سرچ‌های مرتبط به موقعیت جغرافیایی مورد نظر نمایش داده خواهند شد.

چرا خدمات سئو نوترون وب؟

امروزه افراد در کسری از ثانیه نیاز خود را از طریق موتورهایی جستجویی مثل گوگل برطرف می‌کنند. ایندکس شدن صفحات سایت شما، اولین قدم دیده شدن در نتایج جستجو گوگل است. البته توجه داشته باشید ایندکس شدن به تنهایی باعث جذب کاربران نمی‌شود و نیاز است که همه بخش‌های سایت را به گونه‌ای بهینه کنید تا در نتایج جستجوی کاربران زیادی ظاهر شوید و سود بالایی را تجربه کنید.

آمارهای دقیق نشان داده که بیشتر از ۷۵ درصد کاربران، نیاز خود را در همان صفحه اول نتایج گوگل برطرف می‌کنند. پس رسیدن به رتبه‌های برتر گوگل در یکسری از کلمات کلیدی بسیار حائز اهمیت است. از طرفی یکی از مهمترین معیارهای گوگل برای امتیاز دهی به سایت شما، بحث سازگار بودن صفحات سایت در نمایشگرهایی با اندازه‌های مختلف یا همان ریسپانسیو بودن سایت است. سرعت لود صفحات از دیگر عوامل تاثیرگذار در عملکرد سایت است. یعنی اگر محتوای سایت با سرعت کمی به کاربر نمایش داده شود، نه تنها شاهد خروج کاربر از سایت خواهیم بود، بلکه معمولا آن کاربر دیگر در آینده به سایت شما برنمی‌گردد. به همین دلیل در خدمات سئو با بکارگیری ابزارها و تکنیک‌های مختلف، سرعت نمایش محتوا و اطلاعات سایت را به بالاترین حد ممکن می‌رسانیم.

مراحل انجام خدمات سئو

معمولا سئو و بهینه سازی سایت‌ها شامل اقدامات و دستورالعمل‌های مختلفی می‌شود که هر کدام اهمیت خاص خود را دارند. از طرفی، دانش، تجربه و مهارت از عوامل تاثیرگذار و مهم در انجام خدمات حرفه‌ای سئو هستند. به صورت کلی خدمات سئو شامل بررسی رقبا، پیدا کردن بهترین استراتژی پیشی گرفتن از رقبا، نظارت روی تولید محتوا، بهینه سازی سرعت لود صفحات، لینک سازی خارجی و داخلی و … می‌شود.

مشاوره سئو سایت

حضور یک مشاور با تجربه در زمان بهینه سازی صفحات و اداره سایت از الزامات است. به عبارتی فقط یک مشاوره سئو با تجربه در حوزه دیجیتال مارکتینگ میتواند مسیر سایت را با ایده‌های کاربردی و خلاقانه تعیین کند تا گوگل امتیاز بیشتری برای صفحات سایت در نظر بگیرد. در صورتی که با متخصصان و مشاوران سئو همکاری نکنید، نه تنها سایت رتبه خوبی در موتورهای جستجو نخواهد داشت، بلکه احتمال قرارگیری سایت در لیست سیاه گوگل افزایش پیدا می‌کند.

نقشه راه سئو سایت

چشم انداز بهینه سازی سازی سایت

این چشم انداز باید استراتژی برای تسریع رسیدن به رتبه‌های برتر گوگل و افزایش نرخ کلیک باشد تا سایت در زمان کمتری به سود دهی از طریق ارائه خدمات و فروش محصولات برسد. در این چشم انداز باید به طور دقیق مسیر رسیدن به اهداف مشخص شده باشد تا با عملکردی بهینه شاهد بهبود رتبه کلمات کلیدی، افزایش چشمگیر فروش، برندینگ و بازدید بیشتر کاربران باشیم.

بررسی سئو سایت

مشکلات و اختلالات صفحه در فرآیند سئو سایت به خوبی مشخص میشوند و رفع آنها باعث بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو گوگل خواهد شد. در اغلب سایت‌ها نرسیدن به نتایج دلخواه تحت تاثیر مشکلات فنی است. توجه داشته باشید که رفع بعضی از مشکلات سئو سایت، در کنار تسلط روی ابزارهای مختلف، نیاز به تجربه و دانش عملی بالا در این حوزه دارد.

خدمات سئو برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

بسیاری از افراد قبل از شروع فرآیند ایجاد سایت برای کسب و کارشان، بعد از آشنایی با مفهوم سئو، سوال‌هایی درباره داشتن سایتی بهینه و کاربردی ذهن آنها را مشغول می‌کند. طبیعتا در دنیای دیجیتال مارکتینگ، انواع کسب و کارها( از شرکت‌ها، خدمات ارز دیجیتال و امور پزشکی گرفته تا وکلا، آرایشگاه‌ها و …) می‌توانند با استفاده از خدمات سئو سایت، نرخ کلیک سایت خود را افزایش داده و ترافیک بالایی از مخاطبین هدف خدمات و محصولاتشان داشته باشند. پس افراد مختلف در هر زمینه شغلی می‌توانند با داشتن رتبه‌های برتر نتایج جستجو، درآمدی چند برابری نسبت به رقبا داشته باشند.

سئو و افزایش بازدید صفحات سایت

رسیدن صفحات به نتایج برتر گوگل از بهترین روش‌های فروش محصولات و ارائه خدمات است. چون که کاربران نیاز خود را با جستجوی عبارت کلیدی مرتبط با خدمات یا محصولاتشان اعلام می‌کنند. به همین دلیل اگر افراد به همین وسیله به سایت شما وارد شوند، گوگل امتیاز سایت را افزایش می‌دهد.

هزینه خدمات سئو سایت

هزینه‌ای که برای خدمات سئو پرداخت می‌کنید، ارتباط مستقیمی با حوزه‌ای دارد که در آن فعالیت می‌کنید. از طرفی عواملی مثل نحوه عملکرد، میزان تجربه و زمان تعیین شده برای پروژه هم روی قیمت و تعرفه خدمات سئو سایت تاثیرگذار است. در نظر داشته باشید که تیم‌های حرفه‌ای سئو سایت که تجربه زیادی در این زمینه دارند، اول از همه رضایت کارفرما و کیفیت کار را در اولویت قرار می‌دهند.

بهترین تیم سئو سایت

امروزه بیشتر کسب و کارها برای موفقیت کسب و کار خود در دنیای رقابتی امروز، نیاز به همکاری با تیم‌های دیجیتال مارکتینگ دارند. اما انتخاب تیمی که صفر تا صد پروژه سئو سایت را اجرا و پشتیبانی کند، بسیار سخت است. شما به راحتی می‌توانید با مشاهده نمونه کارهای تیم نوترون وب، سطح کیفیت عملکرد ما در بهینه سازی سایت‌هایی در حوزه‌های مختلف را بررسی کنید.

جلسه بررسی اهداف پروژه و نظرات شما

یکی از مهمترین مراحل سپردن بهینه سازی سایت به افراد ارائه دهنده خدمات سئو، مشخص شدن اهداف و نیازهای کارفرما است. متخصصان سئو در نوترون وب با برگزاری جلسات غیرحضوری یا حضوری برای بررسی شرایط، برآورد هزینه پروژه و زمان مورد نیاز آن را به همراه برنامه ریزی دقیق انجام پروژه را در اختیار کارفرما قرار خواهند داد.

بررسی کامل سایت

متخصص سئو در این مرحله، تجربه و مهارت خود را برای بررسی سایت شما به کار می‌گیرد تا نقاط قوت و ضعف صفحات سایت مشخص شود. با توجه به دسترسی ما به ابزارهای تخصصی و تجربه سال‌ها کار کردن در این حوزه، بررسی بسیار دقیق و کاربردی را در اختیار شما قرار می‌گیرد.

زمانبندی ۹ ماه اول پروژه

بررسی عملکرد رقبا

بررسی مکرر نحوه عملکرد رقبا، یکی از مهمترین کارهایی است که در زمان سئو سایت باید انجام شود. با ایده گرفتن از نقاط ضعف یا قدرت رقبا، میتوان فرآیند برنامه ریزی و عملکرد قسمت‌های مختلف سایت را بهینه کرد. به علاوه با استفاده از ابزارهای تخصصی، تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی را انجام می‌دهیم تا عبارات موثر در رشد کسب و کارها شناسایی شده و بر اساس این کلمات برنامه ریزی دقیقی برای بهینه سازی سایت انجام شود.

کیورد ریسرچ و تطبیق دادن کلمات کلیدی با اهداف کسب و کار

یک برنامه ریزی کاربردی به تحقیق کلمات کلیدی در راستای اهداف کسب و کار شما نیاز دارد. متخصص سئو لازم است میزان جستجو یک عبارت کلیدی، میزان رقابت و روش مناسب برای رتبه گرفتن در آن کلمه را پیدا کند. از طرفی با ابزارهای تخصصی، کلمات کلیدی تجزیه و تحلیل شده تا روی کلماتی که برای رشد کسب و کار موثرند، تمرکز بیشتری داشته باشیم و بر اساس این کلمات برنامه ریزی‌های لازم را انجام دهیم.

زمان انتشار محتوا

به صورت کلی روش تولید محتوا و استفاده بهینه از کلمات کلیدی، اهمیت زیادی در سئو سایت دارد. در بسیاری از موارد نیاز است که از چند کلمه کلیدی در یک صفحه استفاده کنیم تا صفحه مورد نظر در جستجوی کاربران به همراه عبارات مرتبط نشان داده شود.

شروع سئو سایت

در نظر داشته باشید که تیم متخصص سئو با بررسی میزان بودجه، اهداف و نظریات کارفرما، استراتژی شش یا نه ماهه ارائه می‌هد تا مسیری کاملا هدفمند برای بهینه سازی سایت مشخص شده باشد.

تولید محتوا منظم و هدفمند

اساسا محتوای اصولی که با برنامه و براساس استراتژی سایت تولید شده باشد، یکی از اصلی‌ترین موئلفه‌های بهینه سازی سایت است. به علاوه با استفاده اصولی از کلمات کلیدی در محتوا، شاهد افزایش رتبه سایت خواهیم بود. داشتن محتوای غنی و کاربردی، یکی از پارامترهای مهم برای جذب و نگه داشتن کاربران در صفحات سایت است.

افزایش ترافیک سایت

متخصصین سئو نوترون وب از طریق ابزارهای گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس، تجزیه و تحلیل اطلاعات را انجام میدهند تا بهترین استراتژی افزایش ترافیک و نرخ کلیک سایت را پیدا کنند.

بهبود رتبه صفحات

همه کسب و کارها برای پیشرفت در نتایج جستجو گوگل نیاز به همکاری با متخصصین سئو با تجربه دارند. این بهبود رتبه صفحات ارتباط مستقیمی با لینک سازی اصولی، تولید محتوای کاربردی و بهینه بودن بخش‌های فنی سایت دارد.

اصلاح استراتژی کلی سایت

گاهی اوقات با توجه به نتایجی که سایت از استراتژی فعلی گرفته، نیاز داریم که نوع استراتژی سایت را تغییر دهیم. حتی گاهی نیاز است به خاطر هدف‌های جدید، برنامه ریزی خود را در راستای افزایش رتبه کلی سایت و رسیدن به آن اهداف تغییر دهیم.

گزارش منظم و دقیق

یک تیم متخصص سئو که به بهترین شکل وظیفه بهینه سازی صفحات مختلف سایت را انجام می‌دهد؛ گزارش نتایج خود را به صورت ماهیانه در اختیار کارفرما قرار می‌دهد. در کنار شفافیتی که این حرکت ایجاد می‌کند، آگاهی از وضعیت و بررسی قسمت‌های مختلف باعث تثبیت جایگاه سایت می‌شود.

شروع سئو سایت

سئو سایت رایگان

بسیاری از افراد به دنبال ارزان‌ترین خدمات برای بهینه سازی و سئو سایت خود می‌گردند. همانطور که گفتیم فرآیند سئو سایت به بیش از شش ماه زمان نیاز دارد و تثبیت رتبه صفحات مستقیما با فعالیت مستمر روی سایت در ارتباط است.

به همین خاطر میزان بودجه‌ای که کارفرما برای بهینه سازی سایت پرداخت می‌کند بسیار متغیر است؛ یعنی حتی اگر لازم باشد هزینه بیشتری برای سئو پرداخت کنید، هیچ تاثیری روی کیفیت بهینه سازی سایت ندارد. از طرفی بهینه سازی سایت و داشتن رتبه در نتایج گوگل در گروه تبلیغات پایدار قرار دارد؛ به همین دلیل هر بودجه‌ای که برای خدمات سئو اختصاص دهید، ارزشمند بوده و بدون هیچ ضرری این فرآیند پیش خواهد رفت.

خدمات سئو تکنیکال

به صورت کلی در خدمات سئو، ربات‌های موتورهای جستجو برای سایت‌های کاربر پسند، امتیاز بیشتری در نظر می‌گیرند. از نظر گوگل یک سایت با کیفیت دارای محتوای اصولی، بهینه سازی‌های خارجی و داخلی و زیرساخت فنی مناسب است. اگر سایتی فقط یکی از این موارد را بهینه کند و به باقی آنها توجهی نداشته باشد، صفحات آن سایت رتبه خوبی در نتایج گوگل نخواهند داشت. 

خدمات سئو تکنیکال شامل افزایش سرعت لود صفحات، بررسی سطح دسترسی کاربران به سایت، وضعیت ایندکس شدن صفحات، بررسی آدرس صفحات، فایل Robots.txt، بررسی سایت مپ، رفع خطاهای صفحات سایت و بررسی عملکرد ربات‌ها می‌شود. 

خدمات سئو وردپرسی 

شروع فروش اینترنتی و به سود رسیدن این فرآیند، یکی دغدغه‌های اصلی سایت‌های تازه کار و نوپا محسوب می‌شود. در صورتی که شما می‌خواهید سایتی آینده‌دار داشته باشید و اطلاعی از فرایند فروش اینترنتی ندارید، اجرای اصولی سئو به همراه برنامه‌ریزی و استراتژی‌های دقیق، به راحتی درآمد شما را نسبت به باقی رقبا چند برابر خواهد کرد.

به صورت کلی داشتن تجربه و علم کافی در زمینه سئو سایت و همکاری با متخصصانی دلسوز و حرفه‌ای، از مهمترین مولفه‌های موثر در به نتیجه رسیدن خدمات سئو سایت‌های وردپرسی است.

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://notronweb.com/?p=14768